Oud-besturen

Op deze pagina vind je een overzicht van de oud-besturen van ENIAC.

Bestuur 2016 (13 augustus 2016 – )

bestuur2016

Sandra Drenthen (voorzitter)
Ralph Broenink (secretaris)
Evenynke Terpstra (penningmeester)
Jarmo van Lenthe (algemeen lid)
Nils van Kleef (algemeen lid)

Bestuur 2014 (3 mei 2014 – 13 augustus 2016)

Sjoerd van der Spoel (voorzitter)
Jasper Kuperus (secretaris)
Mark Oude Veldhuis (penningmeester)

Bestuur 2011 (10 september 2011 – 4 juni 2014)

Johan Noltes (voorzitter)
Rick Leunissen (secretaris)
Mark Steunenberg (penningmeester)

Bestuur 2007 (24 maart 2007 – 10 september 2011)

Berend van den Brink (voorzitter)
Francis Henninger (secretaris / penningmeester)

Bestuur 2006 (11 maart 2006 – 24 maart 2007)

Suzanne Verlijsdonk (voorzitter)
Renate Speet (secretaris)
Berend van den Brink (penningmeester)
Francis Henninger (activiteitencommissaris)

Bestuur 2005 (20 februari 2005 – 11 maart 2006)

Suzanne Verlijsdonk (voorzitter)
Christian Peper (secretaris)
Berend van den Brink (penningmeester)
Renate Speet (PR-commissaris)
Peter Spakman (?) (activiteitencommissaris)

Bestuur 2004 (21 februari 2004 – 20 februari 2005)

Suzanne Verlijsdonk (voorzitter)
Christian Peper (secretaris)
Berend van den Brink (penningmeester)
Machiel van der Bijl (PR-commissaris)
Renate Speet (activiteitencommissaris)

Bestuur 2003 (29 maart 2003 – 21 februari 2004)

Werner Toonk (voorzitter)
Christian Peper (secretaris)
Berend van den Brink (penningmeester)
Machiel van der Bijl (PR-commissaris)

Bestuur 2002 (22 maart 2002 – 29 maart 2003)

Werner Toonk (voorzitter)
Christian Peper (secretaris)
Berend van den Brink (penningmeester)
Rolf Emmens (PR-commissaris)

Bestuur 2001 (10 maart 2001 – 22 maart 2002)

Werner Toonk (voorzitter)
Gaston Aussems (secretaris)
Christian Peper (penningmeester)
Rolf Emmens (PR-commissaris)
Raymond Groenewoud (redactiecommissaris)

Bestuur 2000 (6 mei 2000 – 10 maart 2001)

Gaston Aussems (voorzitter)
Peter Boersma (secretaris)
Martin van Middelkoop (penningmeester)
Werner Toonk (activiteitencommissaris)
Raymond Groenewoud (redactiecommissaris)

Bestuur 1999 (3 mei 1999 – 6 mei 2000)

Gaston Aussems (voorzitter)
Peter Boersma (secretaris)
Martin van Middelkoop (penningmeester)
Robin Ganguly (activiteitencommissaris)
Raymond Groenewoud (redactiecommissaris)

Bestuur 1998 (6 juni 1998 – 3 mei 1999)

Tammo Beishuizen (voorzitter)
Bas Vedder (secretaris)
Martin van Middelkoop (penningmeester)
Robin Ganguly (lid-activiteiten)

Bestuur 1997-2 (31 mei 1997 – 6 juni 1998)

René Steetskamp (voorzitter)
Peter Bouwens (secretaris)
Kim Schrijvers (penningmeester)
André Hoekstra (lid-redactie)
Robin Ganguly (lid-activiteiten)
Marjo Bos (lid-algemeen & scriptieprijscoördinator)

Bestuur 1997-1 (22 maart 1997 – 31 mei 1997)

Tammo Beishuizen (voorzitter)
Peter Bouwens (secretaris)
Dick Voet (penningmeester)
André Hoekstra (lid-redactie)
Robin Ganguly (lid-activiteiten)
Marjo Bos (lid-algemeen & scriptieprijscoördinator)

Bestuur 1996 (23 maart 1996 – 22 maart 1997)

Tammo Beishuizen (voorzitter)
Frank Baumann (secretaris)
Dick Voet (penningmeester)
Daan Velthausz (lid-redaktie)
Rogier Dijk (lid-activiteit)
Marjo Bos (lid-algemeen & scriptieprijscoördinator)

Bestuur 1994 (19 maart 1994 – 23 maart 1996)

Leon Schutte (voorzitter)
Frank Baumann (secretaris)
Tammo Beishuizen (penningmeester)
Radboud Berg (lid-redaktie)
Daan Velthausz (lid-activiteit)
Marjo Bos (lid-algemeen & scriptieprijscoördinator)

Bestuur 1993 (8 januari 1993 (?) – 19 maart 1994 (?))

Leon Schutte (voorzitter)
???

Oprichters ENIAC (26 oktober 1992)

???

Advertenties